خبر فوری
عرض تسلیت عاشورای حسینی عرضه محصول جدید اینوویس به بازار برای آرتروپلاستی معکوس شانه توسعه یک مدل هوش مصنوعی برای پیش‌بینی پیشرفت آلزایمر مطالعه یک ایملپنت درمان چاقی به زودی آغاز می‌شود تامین ۹۶۴ میلیون دلار ارز دارو و تجهیزات پزشکی از اول فروردین تا ۲۲ تیر ۱۴۰۳ درمانا: معاون درمان وزارت بهداشت: ۵۰۰۰ کاشت رایگان حلزون شنوایی در کشور انجام شد سازمان جهانی بهداشت نخستین آزمایش خانگی ویروس هپاتیت سی را تائید کرد ماجرای ناهماهنگی میان معاونت درمان و سازمان غذاودارو در حوزه تجهیزات پزشکی نمایشگاه ویتنام مدیفارم ۲۰۲۴ از ۱۱ تا ۱۳ مرداد برگزار می‌شود نمایشگاه بین المللی Indo health care اندونزی ۲۰۲۴ بدرستی که حسین، چراغ هدایت و کشتی نجات است. پیامبر اکرم (ص) دیدار علیرضا مرندی با رئیس جمهور منتخب تامین ۸۳۷ میلیون دلار ارز دارو و تجهیزات پزشکی از اول فروردین تا ۱۵ تیر ۱۴۰۳ آیا اختلاف بانک مرکزی و غذا و دارو؛ دودی است که به چشم مردم می‌رود؟ تب دنگی به پاکدشت رسید؟
۱۰:۵۸ - ۱۴ تير ۱۴۰۳
تعداد‌بازدید‌: ۲۸۳

در پی استعفای محمد تقی جهانپور، دکتر احمد نجاتیان به عنوان رئیس کل سازمان نظام پرستاری انتخاب شد.

به  گزارش ساعت سلامت، محمدتقی جهان پور از دی ماه پارسال با انتخاب اعضای ششمین دوره شورای عالی سازمان نظام پرستی به ریاست کل این سازمان رسیده بود.

وی در متن استعفای خود، مشکلات شخصی و خانوادگی را دلیل اصلی این استعفا عنوان کرده است.

موضوع استعفای جهانپور در جلسه اعضای شورای عالی نظام پزستاری که روز یکشنبه با حضور اکثریت اعضا برگزار شد، مطرح و اعضای شورا با قدردانی از زحمات وی در دوران تصدی این مسئولیت با استعفای وی موافقت کردند.

در ادامه با رای اکثریت اعضای شورای عالی، احمد نجاتیان به عنوان رئیس کل سازمان نظام پرستاری انتخاب شد. نجاتیان در حکمی جهانپور را به عنوان قائم مقام رئیس کل سازمان نظام پرستاری منصوب کرد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: