خبر فوری
عناوین کل اخبار
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند با ذکر آماری از درآمدهای نجومی مافیای زباله در تهران اعلام کرده که «کارگری که در مخزن زباله، زباله‌گردی می‌کند، ١٠ میلیون تومان درآمد دارد، درحالی‌که زباله‌هایی که یک زباله‌گرد جمع‌آوری می‌کند حداقل بیش از ۴۰ میلیون تومان ارزش دارد، اما مافیای زباله‌گردی این زباله را ١٠ میلیون تومان می‌خرد، یعنی به ازای هر زباله‌گرد، مافیای زباله‌گرد، سی میلیون تومان کاسبی می‌کند.»
خطر فرونشست زمین در برخی از نقاط کشور، مدت‌هاست مورد توجه کارشناسان حوزه محیط زیست قرار گرفته؛ خطری که هر چند وقت یکبار و با شنیدن اخبار فرونشست زمین در نقاط مختلف کشور، منجر به افزایش نگرانی‌ها می‌شود.
حالا خودکشی‌های سریالی کادر درمان به پزشکان رسیده است. خودکشی زهرا ملکی، پزشک جوان طرحی در جاسک بسیار ناراحت‌کننده بود. ایشان پزشکی مسوولیت‌پذیر، مهربان و بااخلاقی بود اما خودش چندین بار در شبکه‌های اجتماعی از میزان فرسودگی و سختی‌های شغل‌اش نوشته است.
پژوهش جدید به درک بهتر چگونگی ارتباط علائم افسردگی و فعالیت بدنی و تاثیر متقابل آن‌ها بر هم در دوران بزرگسالی پرداخته است
بروز عوارض نادر با تزریق واکسن آسترازنکا شامگاه دوشنبه (10اردیبهشت 1403) مورد تأیید شرکت سازنده آن هم قرار گرفت؛عوارضی که پیش‌تر از سوی کشورهای مصرف‌کننده به‌ویژه‌ اروپایی‌ها مطرح شد و حتی در کوران واکسیناسیون جهانی علیه پاندمی کرونا، تزریق آن را متوقف کردند.
آخرین اخبار