خبر فوری
پیشخوان
رییس انجمن داروسازان با بیان اینکه : «گردش نقدینگی داروخانه ها مشکل دارد.» خاطذنشان کرد :« داروخانه های ما بعد از اجرای طرح دارویار با کمبود نقدینگی مورد نیاز (سرمایه در گردش) مواجه شده اند چرا این اتفاق افتاده است؟ چون کالایی که قبلا ارز دولتی از ابتدا به آن تعلق می گرفته این ارز حذف شده است و قیمت پایه کالا افزایش یافته است و چون قیمت افزایش پیدا کرده است برای داشتن همان تعداد کالایی که قبل از شروع طرح دارویار در قفسه داروخانه ها بوده نیاز به سرمایه گذاری چندبرابری در داروخانه ها است.»
فلوشیپ اندویورولوژی و لاپاراسکوپی گفت: مشکلات ژنتیکی، جغرافیایی که فرد در آن زندگی می‌کند و رژیم‌های غذایی نامناسب و از همه مهم‌ترین مصرف محدود آب از عوامل اصلی ابتلا به بیماری سنگ کلیه است.
آیا تابه‌حال فکر کرده‌اید که چه ویتامینی کلید حل مشکل جوش صورت شماست؟ این پرسش برای بسیاری از افراد که درگیر آکنه و جوش‌های صورت هستند یک چالش روزمره محسوب می‌شود؛ بدین ترتیب به دنبال راه‌حل‌هایی موثر برای برطرف کردن این جوش‌ها هستند. در این مقاله ما به بررسی نقش و تأثیر انواع ویتامین برای جوش صورت می‌پردازیم. هر کدام از این ویتامین‌ها به طریقی  از افزایش سرعت ترمیم پوست گرفته تا کاهش التهاب و تعادل چربی پوست، در بهبود وضعیت پوست و کاهش آکنه موثر هستند. با آشنایی این ویتامین‌ها راز برطرف کردن جوش‌های صورت را کشف خواهید کرد. 
یک رژیم غذایی سالم از همه جهت می‌تواند برای بدن مفید باشد از سلامت قلب گرفته تا کم خونی و دیابت و حتی سلامت مغز و تقویت حافظه. غذاهایی که برای مغز مفید هستند می‌توانند به سالم نگه داشتن این اندام حیاتی کمک کنند و البته توانایی فرد را برای انجام کارهای ذهنی خاصی مانند حافظه و تمرکز بهبود ببخشند.
فواید نوشیدن قهوه صرفاً به افزایش سطح انرژی و هوشیاری ذهن محدود نمی‌شود؛ بلکه این نوشیدنی در بیداری و فعال شدن دستگاه گوارش نیز نقش دارد؛ اسیدهای موجود در قهوه می‌توانند در عرض چند دقیقه، روده‌ها را به کار گیرند و مشکلاتی همچون یبوست را رفع کنند.
آهن یکی از املاح ضروری برای بدن است که کاربردهای حیاتی دارد و بوقلمون از دسته مواد غذایی است که علاوه بر محتوای پروتئینی بالا به دلیل داشتن آهن کافی، خون‌ساز هم هست.
آخرین اخبار