خبر فوری
عرض تسلیت عاشورای حسینی عرضه محصول جدید اینوویس به بازار برای آرتروپلاستی معکوس شانه توسعه یک مدل هوش مصنوعی برای پیش‌بینی پیشرفت آلزایمر مطالعه یک ایملپنت درمان چاقی به زودی آغاز می‌شود تامین ۹۶۴ میلیون دلار ارز دارو و تجهیزات پزشکی از اول فروردین تا ۲۲ تیر ۱۴۰۳ درمانا: معاون درمان وزارت بهداشت: ۵۰۰۰ کاشت رایگان حلزون شنوایی در کشور انجام شد سازمان جهانی بهداشت نخستین آزمایش خانگی ویروس هپاتیت سی را تائید کرد ماجرای ناهماهنگی میان معاونت درمان و سازمان غذاودارو در حوزه تجهیزات پزشکی نمایشگاه ویتنام مدیفارم ۲۰۲۴ از ۱۱ تا ۱۳ مرداد برگزار می‌شود نمایشگاه بین المللی Indo health care اندونزی ۲۰۲۴ بدرستی که حسین، چراغ هدایت و کشتی نجات است. پیامبر اکرم (ص) دیدار علیرضا مرندی با رئیس جمهور منتخب تامین ۸۳۷ میلیون دلار ارز دارو و تجهیزات پزشکی از اول فروردین تا ۱۵ تیر ۱۴۰۳ آیا اختلاف بانک مرکزی و غذا و دارو؛ دودی است که به چشم مردم می‌رود؟ تب دنگی به پاکدشت رسید؟
۲۰:۱۰ - ۱۳ تير ۱۴۰۳
تعداد‌بازدید‌: ۱۶۱

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان غذا و دارو، از بازپرداخت بدهی‌های دارویی و تجهیزات پزشکی مراکز درمانی دولتی خبر داد.‌

به گزارش ریان- فرشته میرزازاده، با اشاره به تخصیص نقدینگی به دانشگاه‌های علوم پزشکی، گفت: ۶۰ درصد این مبلغ به بازپرداخت بدهی‌های دارویی، تجهیزات و ملزومات پزشکی به مراکز درمانی دولتی تخصیص می‌یابد.

وی افزود: بر اساس ابلاغیه رئیس سازمان برنامه بودجه، ۲۰ همت از محل نقدینگی حاصل از فروش اوراق اسلامی به سازمان تأمین اجتماعی به منظور بازپرداخت بخشی از مطالبات دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور پرداخت گردید.

میرزازاده گفت: از رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی خواسته ایم ترتیبی اتخاذ شود تا معادل ۶۰ درصد از مبالغ واریزی از سوی سازمان تأمین اجتماعی در تیر ماه، لزوماً در محل بازپرداخت بدهی‌های دارویی، ملزومات و تجهیزات مصرفی و ۴۰ درصد بابت سایر پرداخت‌های آن اختصاص یابد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: