خبر فوری
عرض تسلیت عاشورای حسینی عرضه محصول جدید اینوویس به بازار برای آرتروپلاستی معکوس شانه توسعه یک مدل هوش مصنوعی برای پیش‌بینی پیشرفت آلزایمر مطالعه یک ایملپنت درمان چاقی به زودی آغاز می‌شود تامین ۹۶۴ میلیون دلار ارز دارو و تجهیزات پزشکی از اول فروردین تا ۲۲ تیر ۱۴۰۳ درمانا: معاون درمان وزارت بهداشت: ۵۰۰۰ کاشت رایگان حلزون شنوایی در کشور انجام شد سازمان جهانی بهداشت نخستین آزمایش خانگی ویروس هپاتیت سی را تائید کرد ماجرای ناهماهنگی میان معاونت درمان و سازمان غذاودارو در حوزه تجهیزات پزشکی نمایشگاه ویتنام مدیفارم ۲۰۲۴ از ۱۱ تا ۱۳ مرداد برگزار می‌شود نمایشگاه بین المللی Indo health care اندونزی ۲۰۲۴ بدرستی که حسین، چراغ هدایت و کشتی نجات است. پیامبر اکرم (ص) دیدار علیرضا مرندی با رئیس جمهور منتخب تامین ۸۳۷ میلیون دلار ارز دارو و تجهیزات پزشکی از اول فروردین تا ۱۵ تیر ۱۴۰۳ آیا اختلاف بانک مرکزی و غذا و دارو؛ دودی است که به چشم مردم می‌رود؟ تب دنگی به پاکدشت رسید؟
۱۰:۱۵ - ۲۵ شهريور ۱۴۰۲
تعداد‌بازدید‌: ۱۵۷
معاون وزیر بهداشت خبر داد؛

معاون بهداشت وزارت بهداشت، از آغاز فاز دوم برنامه «سلامت خانواده» در ۳۲ شهرستان جدید در کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین فرشیدی، در حاشیه برگزاری یازدهمین جلسه قرارگاه «سلامت خانواده» در ستاد وزارت بهداشت، گفت: در این جلسه مقرر شد مشکلات سیستم اطلاعات بیمارستانی (HIS) در سامانه‌ها مرتفع شده و اشکالات ارتباطات سطوح دو و سه برطرف و مقداری از بدهی‌ها به این سامانه‌ها نیز پرداخت شود.

نایب رئیس قرارگاه سلامت خانواده افزود: برنامه پزشکی خانواده در بیمه سلامت نیز با حدود ۴ هزار پزشک و جمعیت تحت پوشش حدود ۴ میلیون نفر به برنامه «سلامت خانواده» ملحق می‌شود و پس از این در قالب این برنامه اجرا می‌شود.

معاون بهداشت وزارت بهداشت ادامه داد: ۳۲ شهر هم در فاز دوم برنامه «سلامت خانواده» و به ۵۹ شهر قبلی در استان‌های مجری برنامه اضافه می‌شود. خوشبختانه استان‌ها برای اجرای برنامه در این ۳۲ شهر آمادگی دارند و به دانشگاه‌های علوم پزشکی هم اختیار داده شده که کمبود مراقبان خود را توسط شرکت‌ها به شکل برون سپاری، خرید خدمت کنند.

فرشیدی با بیان اینکه با اجرای برنامه سلامت خانواده در ۵۹ شهر قبلی و ۳۲ شهر جدید، ارتباط مراقبان سلامت با مردم بهتر و مستحکم‌تر خواهد شد، به گزارش خوب دفتر آمار و فناوری اطلاعات در این جلسه اشاره کرد و گفت: بر اساس این گزارش در سطح ۲ سیستم ارجاع مشکلات کمتر شده و امکان ارجاع بیمار به صورت رفت و برگشت میسر شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: