خبر فوری
عرض تسلیت عاشورای حسینی عرضه محصول جدید اینوویس به بازار برای آرتروپلاستی معکوس شانه توسعه یک مدل هوش مصنوعی برای پیش‌بینی پیشرفت آلزایمر مطالعه یک ایملپنت درمان چاقی به زودی آغاز می‌شود تامین ۹۶۴ میلیون دلار ارز دارو و تجهیزات پزشکی از اول فروردین تا ۲۲ تیر ۱۴۰۳ درمانا: معاون درمان وزارت بهداشت: ۵۰۰۰ کاشت رایگان حلزون شنوایی در کشور انجام شد سازمان جهانی بهداشت نخستین آزمایش خانگی ویروس هپاتیت سی را تائید کرد ماجرای ناهماهنگی میان معاونت درمان و سازمان غذاودارو در حوزه تجهیزات پزشکی نمایشگاه ویتنام مدیفارم ۲۰۲۴ از ۱۱ تا ۱۳ مرداد برگزار می‌شود نمایشگاه بین المللی Indo health care اندونزی ۲۰۲۴ بدرستی که حسین، چراغ هدایت و کشتی نجات است. پیامبر اکرم (ص) دیدار علیرضا مرندی با رئیس جمهور منتخب تامین ۸۳۷ میلیون دلار ارز دارو و تجهیزات پزشکی از اول فروردین تا ۱۵ تیر ۱۴۰۳ آیا اختلاف بانک مرکزی و غذا و دارو؛ دودی است که به چشم مردم می‌رود؟ تب دنگی به پاکدشت رسید؟
۱۰:۴۷ - ۱۶ تير ۱۴۰۳
تعداد‌بازدید‌: ۷۳

مدیر اجرایی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو در خصوص ضرورت ثبت تمامی شرکت های فعال در حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی در سامانه imed سخن گفت.

ابوالفضل چمن تاج اظهار کرد:

ثبت شرکت‌های تجهیزات پزشکی در سامانه imed تحت نظارت سازمان غذا و دارو خلاصه شده است. ثبت در این سامانه اساسی برای فعالیت قانونی در زمینه تجهیزات پزشکی است، به منظور اطمینان از استانداردهای کیفیت و ایمنی محصولات عرضه شده.

ابتدا، شرکت‌های مورد نظر باید به طور رسمی در اداره ثبت شرکت‌ها ثبت شوند و سپس مستنداتی از قبیل مجوزهای بهداشتی، گواهینامه‌های کیفیت و سایر اسناد لازم برای احراز هویت و صلاحیت شرکت بارگذاری شود. پس از ثبت در سامانه imed، شرکت می‌تواند برای دریافت مجوزهای مورد نیاز برای واردات، توزیع و فروش تجهیزات پزشکی اقدام کند. این مجوزها ممکن است شامل آزمون‌های فنی، ارزیابی‌های کیفی و آزمایش‌های ایمنی برای تجهیزات مختلف باشد، بسته به نوع فعالیتی که شرکت می‌خواهد انجام ده

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: