خبر فوری
عرض تسلیت عاشورای حسینی عرضه محصول جدید اینوویس به بازار برای آرتروپلاستی معکوس شانه توسعه یک مدل هوش مصنوعی برای پیش‌بینی پیشرفت آلزایمر مطالعه یک ایملپنت درمان چاقی به زودی آغاز می‌شود تامین ۹۶۴ میلیون دلار ارز دارو و تجهیزات پزشکی از اول فروردین تا ۲۲ تیر ۱۴۰۳ درمانا: معاون درمان وزارت بهداشت: ۵۰۰۰ کاشت رایگان حلزون شنوایی در کشور انجام شد سازمان جهانی بهداشت نخستین آزمایش خانگی ویروس هپاتیت سی را تائید کرد ماجرای ناهماهنگی میان معاونت درمان و سازمان غذاودارو در حوزه تجهیزات پزشکی نمایشگاه ویتنام مدیفارم ۲۰۲۴ از ۱۱ تا ۱۳ مرداد برگزار می‌شود نمایشگاه بین المللی Indo health care اندونزی ۲۰۲۴ بدرستی که حسین، چراغ هدایت و کشتی نجات است. پیامبر اکرم (ص) دیدار علیرضا مرندی با رئیس جمهور منتخب تامین ۸۳۷ میلیون دلار ارز دارو و تجهیزات پزشکی از اول فروردین تا ۱۵ تیر ۱۴۰۳ آیا اختلاف بانک مرکزی و غذا و دارو؛ دودی است که به چشم مردم می‌رود؟ تب دنگی به پاکدشت رسید؟
۱۴:۱۷ - ۰۵ تير ۱۴۰۳
تعداد‌بازدید‌: ۱۶۴

میزان اعتبارات دریافتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از محل یک واحد درصد مالیات سلامت، به ۹۶ درصد اعتبار مصوب در سال ۱۴۰۱ افزایش پیدا کرده است.

به گزارش مدنیوز به نقل از ریان - اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، با پیگیری‌های این نهاد نظارتی میزان اعتبارات دریافتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از محل یک واحد درصد مالیات سلامت، از ۲۲ درصد اعتبارات مصوب در سال ۱۴۰۰ به ۹۶ درصد اعتبار مصوب در سال ۱۴۰۱ افزایش پیدا کرده است.

دیوان محاسبات کشور پیشنهاد داده که به منظور جلوگیری از انحراف در اجرای حکم قانون و اختصاص کامل منابع موضوع ماده (۳۷) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین توزیع درست منابع برای مصارف مورد نظر قانونگذار، در تدوین و تصویب بودجه سالانه معادل ارقام وصولی پیش بینی شده، در ردیف اعتبار مربوطه نیز لحاظ گردد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: