خبر فوری
۱۵:۳۴ - ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲
تعداد‌بازدید‌: ۹۸۷۳

در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بود . این رسانه نو مجموعه سایت هائی بودند كه به مدد شبكه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون ،روزنامه ،مجلات و... پیدا كرده و روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهند.

رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هست ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یكطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد ، حال آنكه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد. 

 

تبلیغات در مدنیوز

انواع فضاهای تبلیغاتی در سایت مدنیوز:

  1. رپورتاژ آگهی
  2. بنر های تبلیغاتی 

 

جهت تعرفه قیمت ریپورتاژ آگهی و بنر تبلیغاتی  با شماره ۰۲۱۵۴۱۸۹ تماس حاصل فرمایید.

تبلیغات در مدنیوز

اعتبار دامنه (DA)  وبسایت مدنیوز  : 45

رپورتاژ آگهی :

سایت خبری مدنیوز بعنوان یكی ازبرترین مراجع خبری سلامت برای سایتهای فارسی ، بمدد افزایش ترافیك روزانه خود، بعنوان یك رسانه اینترنتی موفق و روبه رشد مطرح می باشد و باتوجه به قابلیت های خود توانسته است مخاطبان و کاربران ایرانی و فارسی زبان داخل و خارج کشور را به خود جذب کند. وبسایت مدنیوز با اعتبار دامنه بالا میتواند محل مناسبی برای دیده شدن وبسایت شما برای مخاطبین پزشکی و سلامت باشد.

 

شرایط ریپورتاژ های خبریرپورتاژ آگهی مقاله‌ای تبلیغاتی است که در سایت مدنیوز قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را معرفی کرده و لینک مستقیم (حداکثر 3 لینک) و یک لینک Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید. لینک رپورتاژ شما به مدت یک هفته در جایگاه لینک ویژه سایت مدنیوز درج میگردد و بعد از آن هم برای همیشه در آرشیو باقی می ماند.

جهت مشاوره و راهنمایی لطفا با شماره تماس  ۰۲۱۵۴۱۸۹ با ما در تماس باشید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: