خبر فوری
۰۴:۵۱ - ۲۵ اسفند ۱۴۰۱
تعداد‌بازدید‌: ۱۳۸
رئیس مرکز اورژانس تهران مطرح کرد؛

رئیس مرکز اورژانس تهران از هفت کشته و ۱۲۸ مصدوم در پی حوادث چهارشنبه سوری در تهران تا ساعت ۱۷ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، یحیی صالح طبری رئیس مرکز اورژانس تهران از هفت کشته و ۱۲۸ مصدوم در پی حوادث چهارشنبه سوری در تهران تا ساعت ۱۷ خبر داد و گفت: آمار تجمعی مرکز اورژانس تهران تا ساعت ۱۷ نشان می‌دهد که در مجموع از ابتدای اسفند تا به این ساعت هفت تن در این حوادث جان خود را از دست داده‌اند. ۱۲۸ نفر نیز دچار مصدومیت شده‌اند که ۲۷ نفر همچنان در بیمارستان هستند و یک نفر از آنان نیز در بخش مراقبت‌های ویژه است.

رئیس مرکز اورژانس تهران با بیان اینکه ۸۵ نفر درمان و از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، افزود: ۱۶ نفر نیز خدمات درمانی را در محل دریافت کرده‌اند.

وی از ۱۹ مورد قطع عضو در پی حوادث چهارشنبه سوری در استان تهران خبر داد و گفت: آسیب به چشم با ۵۱ مورد و سوختگی با ۵۲ مورد جزو مواردی است که مصدومان به یک یا چند مورد آن دچار شده‌اند.

به گفته صالح طبری، تکنسین‌های اورژانس تهران در این شب از آماده‌باش کامل برخوردار است تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به حادثه‌دیدگان امدادرسانی شود.

رئیس مرکز اورژانس تهران با بیان اینکه بیشترین دلایل حوادث مربوط به انفجار مواد محترقه بوده است، افزود: آسیب به چشم‌ها و دست‌ها نیز جزو بیشترین آسیب‌هایی است که در ایام چهارشنبه‌سوری به افراد وارد می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: