خبر فوری
۱۵:۲۳ - ۰۴ بهمن ۱۴۰۱
تعداد‌بازدید‌: ۳۵۷
بررسی نمودارها نشان می‌دهد؛

بررسی نمودارهای بهداشتی از ۲۱ تا ۲۸ دی ماه ۱۴۰۱، نشان می‌دهد که وضعیت رعایت این پروتکل ها در نقاط مختلف کشور همچنان نامطلوب است.

به گزارش خبرنگار مهر، میانگین میزان رعایت بهداشت فردی در اماکن عمومی استان‌های کشور در بازه زمانی ۲۱ تا ۲۸ دی ماه ۱۴۰۱، بالغ بر ۴۵.۸۲ درصد بوده است.

در این شاخص بیشترین میزان رعایت در استان لرستان با ۸۶.۱۴ درصد و کمترین میزان رعایت هم در استان تهران با ۳۳.۱۲ درصد بوده است.

رعایت بهداشت فردی زیر ۵۰ درصد + نمودارها/ یک استان بدون ماسک

همچنین میانگین رعایت بهداشت فردی در اماکن عمومی کشور از ۱۴ تا ۲۸ دی ماه ۱۴۰۱، بالغ بر ۴۵.۸۲ درصد بوده است که فرودگاه‌ها با ۹۴.۵۹ درصد بیشترین میزان رعایت و نانوایی‌ها با ۴۴.۷۴ درصد کمترین میزان رعایت را در این شاخص داشته‌اند.

رعایت بهداشت فردی زیر ۵۰ درصد + نمودارها/ یک استان بدون ماسک

میانگین استفاده از ماسک در شاغلین و خدمت‌گیرندگان به تفکیک اماکن عمومی استان‌های کشور از ۲۱ تا ۲۸ دی ماه ۱۴۰۱، ۱۸.۹۷ درصد بوده است که بیشترین میزان رعایت در استان چهارمحال و بختیاری با ۳۴.۱۴ درصد و کمترین میزان رعایت مربوط به کهگیلویه و بویر احمد با صفر درصد بوده است.

رعایت بهداشت فردی زیر ۵۰ درصد + نمودارها/ یک استان بدون ماسک

همچنین میانگین استفاده از ماسک در شاغلین و خدمت گیرندگان به تفکیک اماکن عمومی کشور نیز از ۱۴ تا ۲۸ دی ماه ۱۴۰۱، ۱۸.۹۷ درصد بوده است که بیشترین میزان استفاده از ماسک در اماکن عمومی مربوط به فرودگاه‌ها با ۶۴.۸۶ درصد و کمترین میزان استفاده از ماسک مربوط به مراکز تفریحی با ۱۱.۵۴ درصد است.

رعایت بهداشت فردی زیر ۵۰ درصد + نمودارها/ یک استان بدون ماسک

میانگین درصد رعایت پروتکل فاصله‌گذاری در اماکن عمومی استان‌های کشور از ۲۱ تا ۲۸ دی ماه ۱۴۰۱، ۲۹.۴۷ درصد بوده است که بیشترین میزان رعایت مربوط به استان کهگیلویه و بویراحمد با ۵۵ درصد و کمترین میزان رعایت مربوط به همدان با ۱۴.۷۲ درصد بوده است.

رعایت بهداشت فردی زیر ۵۰ درصد + نمودارها/ یک استان بدون ماسک

همچنین میانگین درصد رعایت پروتکل فاصله‌گذاری در اماکن عمومی کشور از ۱۴ تا ۲۸ دی ماه ۱۴۰۱، ۲۹.۴۷ درصد بوده که فرودگاه‌ها با ۷۸.۳۸ درصد بیشترین درصد رعایت و پاساژها با ۲۵.۶۰ درصد کمترین میزان رعایت را داشته‌اند.

میانگین رعایت تهویه مناسب در اماکن عمومی استان‌های کشور از ۲۱ تا ۲۸ دی ماه ۱۴۰۱، ۴۴.۳۵ درصد بوده است. در عین حال بیشترین میزان رعایت مربوط به استان همدان با ۶۸.۹۷ درصد و کمترین میزان رعایت مربوط به گیلان با ۳۲.۹۶ درصد بوده است.

همچنین میانگین رعایت تهویه مناسب در اماکن عمومی کشور از ۱۴ تا ۲۸ دی ماه ۱۴۰۱، ۴۴.۳۵ درصد بوده است. دانشگاه‌ها با ۸۶.۷۳ درصد رعایت تهویه مناسب در بالاترین حد رعایت بوده و مراکز ورزشی با ۴۱.۷۹ درصد در قعر رعایت این پروتکل قرار دارند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: