خبر فوری
۰۸:۴۸ - ۲۸ دی ۱۴۰۱
تعداد‌بازدید‌: ۲۲۰

وزیر بهداشت، به طور سرزده از یک پایگاه اورژانس و داروخانه ای در شمال تهران بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در پی برودت هوا و بارش برف طی روزهای اخیر در تهران و شدت بیشترِ بارش‌ها در مناطق پنج‌گانه شمال تهران، بهرام عین اللهی روز سه شنبه با حضور در پایگاه ۲۲۰ اورژانس منطقه قلهک در منطقه ۳ تهران از روند خدمت رسانی اورژانس ۱۱۵ به هموطنان بازدید کرد.

وزیر بهداشت در این بازدید به بررسی تعداد آمبولانس‌ها و موتورلانس ها و دفتر عملکرد روزانه و همچنین تعداد مأموریت‌های این پایگاه در یک هفته اخیر پرداخت.

گفتگوی تلفنی با رئیس سازمان اورژانس کشور درباره آخرین وضعیت امدادهای مردمی اورژانس تهران و همچنین گفتگو با تکنسین‌ها و کارشناسان سازمان اورژانس واقع در پایگاه ۲۲۰ قلهک و بررسی گزارش عملکرد و شیفت‌های آنان، بخش دیگری از بازدید وزیر بود.

در همین راستا، وزیر بهداشت، به صورت سرزده از داروخانه شبانه روزی پاسداران بازدید کرد.

عین اللهی با حضور در این داروخانه ضمن بازدید از بخش‌های مختلف به گفتگو با مدیران فنی و مسئولان داروخانه و مراجعان پرداخت و وضعیت موجودی داروها، به ویژه موجودی سرم‌ها و انواع آنتی بیوتیک‌ها را مورد بررسی قرار داد.

بررسی سامانه‌های رایانه‌ای داروخانه و اتصال آنها به سامانه تی‌تک سازمان غذا و دارو، میزان رضایت مردمی از وضعیت دارویی و پرداختی بیمه‌ها به داروها و داروخانه بخش دیگری از بازدید وزیر بهداشت از این داروخانه بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: