عناوین کل سلامت
از مشاوره ازدواج نترسید:
چه یک ماه باشد که ازدواج کرده باشید چه ده سال، بهتر است بدانید که همه زوج ها می توانند از کمک یک مشاور زوجین بهره ببرند. در جلسات مشاوره ازدواج می توانید بیاموزید که چطور با همسرتان ارتباط برقرار کنید و ترک های رابطه را بپوشانید. مشاوره ازدواج می تواند در زمان بروز مشکلات به زوجین کمک کند.
کالری انبه در هر ۱۰۰ گرم، ۸۴ کالری است. این میوه کالری قابل توجهی دارد و چاق کننده محسوب می‌شود. البته انبه دارای خواص فراوانی از جمله تنظیم قند خون، تقویت سیستم ایمنی بدن و ... است.
همه چیز درمورد بوتاکس:
تزریق بوتاکس بهترین روش برای پر کردن چروک های عمیق پوستی است و تاثیر بسیار زیادی هم در این راستا دارد. شایعات و اطلاعات عمومی زیادی در مورد تزریق بوتاکس وجود دارد که می توانید از این و آن بشنوید، اما چند درصد این صحبت ها واقعیت دارند؟
بسیاری از افراد برای پیشگیری از سرماخوردگی و آنفلوآنزای قریب‌الوقوع انواع داروهای بدون نسخه، گیاهان دارویی و پودرهای ویتامین C را استفاده می‌کنند اما به گفته متخصصان آمریکایی، این ویتامین تنها طول دوره بیماری‌های فصلی را کاهش می‌دهد و نقشی در جلوگیری از بروز آنها ندارد.
سرماخوردگی چگونه درمان می شود؟
روش های درمان سرماخوردگی تقریبا به اندازه خود آن رایج هستند. اما چند درصد وکدامیک از آنها تاثیرگذارند؟ هیچ چیز به غیر از یکسری راهکارهای درمانی مشخص نمی توانند در درمان سرماخوردگی موثر باشند.