درمان
از مشاوره ازدواج نترسید:
چه یک ماه باشد که ازدواج کرده باشید چه ده سال، بهتر است بدانید که همه زوج ها می توانند از کمک یک مشاور زوجین بهره ببرند. در جلسات مشاوره ازدواج می توانید بیاموزید که چطور با همسرتان ارتباط برقرار کنید و ترک های رابطه را بپوشانید. مشاوره ازدواج می تواند در زمان بروز مشکلات به زوجین کمک کند.
همه چیز درمورد بوتاکس:
تزریق بوتاکس بهترین روش برای پر کردن چروک های عمیق پوستی است و تاثیر بسیار زیادی هم در این راستا دارد. شایعات و اطلاعات عمومی زیادی در مورد تزریق بوتاکس وجود دارد که می توانید از این و آن بشنوید، اما چند درصد این صحبت ها واقعیت دارند؟
بسیاری از افراد برای پیشگیری از سرماخوردگی و آنفلوآنزای قریب‌الوقوع انواع داروهای بدون نسخه، گیاهان دارویی و پودرهای ویتامین C را استفاده می‌کنند اما به گفته متخصصان آمریکایی، این ویتامین تنها طول دوره بیماری‌های فصلی را کاهش می‌دهد و نقشی در جلوگیری از بروز آنها ندارد.
سرماخوردگی چگونه درمان می شود؟
روش های درمان سرماخوردگی تقریبا به اندازه خود آن رایج هستند. اما چند درصد وکدامیک از آنها تاثیرگذارند؟ هیچ چیز به غیر از یکسری راهکارهای درمانی مشخص نمی توانند در درمان سرماخوردگی موثر باشند.
انجمن دیابت:
رئیس انجمن دیابت البرز با اشاره به مشکلاتی که تحریم‌های اعمال شده برای تامین داروی مورد نیاز بیماران دیابتی ایجاد کرده گفت: تحریم‌ها مشکلاتی در زمینه تامین دارو ایجاد کرده و بیماران دیابتی اغلب باید به چند داروخانه سربزنند تا بتوانند دارو‌های مورد نیاز خود را تهیه کنند.
احساس تنفر از خویش به ما می گوید هیچ توان مندی نداریم در حالیکه این چنین نیست. زمانی را برای شناسایی توان مندی های خویش اختصاص دهید. چنانچه انجام این کار برایتان مشکل است، میتوانید از افراد دیگر کمک بگیرید. افراد دیگر راحت تر خصوصیت را در ما می بینند که امکان دارد برای خودمان ناشناخته باشد.
به همه مراکز زیبایی اعتماد نکنید:
جوانسازی پوست شاید اولین دلیل برای به وجود آمدن مراکز زیبایی باشد. بالا رفتن سن و نامساعد بودن شرایط محیطی موجب بروز چین و چروک یا عارضه های پوستی دیگر روی صورت و سایر نقاط بدن می شود.
عارضه نهانی که باید جدی اش گرفت:
خیلی از مردم هستند که کف پای صاف دارند اما این عارضه هیچ مشکلی برایشان ایجاد نمی کند و احتیاجی به درمان ندارند. اما برخی دیگر هستند که ممکن است علائم خاصی داشته باشند. داشتن این علائم به معنی آن است که باید برای درمان کف پای صاف اقدام بکنید.
۱۲۳۴