خبر فوری
۱۴:۰۴ - ۲۹ خرداد ۱۴۰۱

رئیس کل دادگستری استان مازندران گفت: ۱۲۰ نفر از اعضای یک تور گردشگری غیرمجاز که مرتکب اعمال مجرمانه در جنگل‌های نکا شده بودند، بازداشت شدند.

به گزارش همشهری آنلاین، حجت‌الاسلام محمدصادق اکبری رئیس کل دادگستری استان مازندران گفت: توقع مردم استان حفظ شعائر و ارزش های اسلامی و مبارزه با هرگونه هنجارشکنی و قانون‌گریزی است. بر این اساس دادگستری استان در خصوص شناسایی و برخورد با ریشه‌های ترویج ناهنجاری‌های اخلاقی و اجتماعی در جامعه کمک و یاور دستگاه های مرتبط است.

وی با اشاره به اینکه ساماندهی تورهای گردشگری در دستور کار معاونت پیشگیری از وقوع جرم استان قرار دارد، تصریح کرد: اعضای این تور در جنگل پی رجه نکا با نصب بنرهای شیطان‌پرستی و اعمال مجرمانه‌ای از قبیل شرب خمر، روابط نامشروع، رقص مختلط، کشف حجاب و دیگر موارد خلاف شرع و قانون، توسط پلیس امنیت اخلاقی دستگیر شدند و در این خصوص پرونده قضایی هم تشکیل شد.

رئیس دستگاه قضایی استان تاکید کرد: با افرادی که بدون توجه به ارزش های اخلاقی، فرهنگ بومی منطقه ای و اصول گردشگری به دنبال ابتذال در قالب اجرای این تورها باشند، توسط دادستان های سراسر استان برخورد جدی و قانونی خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: