۱۰:۵۱ - ۲۹ آبان ۱۳۹۷

مدیرکل امور اداری سازمان تامین اجتماعی، از استخدام پیمانی برای تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز در مدیریت های درمان تامین اجتماعی استان های کرمان، کرمانشاه، خوزستان و اداره کل استان آذربایجان غربی در آذر ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش مدنیوز، سید حسین حسینی آذرنوشان روز سه شنبه گفت: سازمان تامین اجتماعی به منظور راه اندازی واحدهای جدید التاسیس در استان های یادشده نیروی انسانی مورد نیاز را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش جذب می کند.
وی افزود: داوطلبان استخدام می توانند در صورت احراز شرایط حسب مفاد آگهی استخدامی که متعاقبا از طریق سایت رسمی سازمان به نشانی WWW.Tamin.ir و روزنامه های محلی استان های یادشده منتشر خواهد شد، نسبت به ثبت نام از روز چهارشنبه 30 آبان تا یکشنبه یازدهم آذر اقدام و مدارک مربوطه را صرفا به صورت حضوری در بازه زمانی اعلام شده به نشانی های مندرج در آگهی ارائه کنند.
مدیرکل امور اداری سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در روز جمعه 23 آذر 97 به صورت همزمان در مرکز استان های یادشده برگزار خواهد شد.
سازمان تامین اجتماعی اعلام کرده است هرگونه اطلاع رسانی در این خصوص، صرفا از طریق سایت این سازمان معتبر و قابل استناد است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: