۰۹:۲۲ - ۲۷ آبان ۱۳۹۷
جراح دهان، فک و صورت مطرح کرد:

جراح دهان، فک و صورت با اشاره به دلایل گرایش مردم به زیبایی صورت گفت: ارائه آموزش همگانی در این زمینه ضعیف بوده و باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

به گزارش مدنیوز، محسن عباسی در ارتباط با موضوع زیبایی صورت و دلایل گرایش مردم به مقوله زیبایی اظهارداشت: یکی از مشکلات پیش رو در مبحث زیبایی صورت، کمبود آموزش صحیح است. این آموزش برای ارائه دهندگان خدمات و مردم، لازم و ضروری محسوب شده زیرا، شاهد هستیم که درمان‌های غلط به همراه آموزش های نادرست و غیراستاندارد، مشکلاتی را برای متقاضیان زیبایی صورت به دنبال داشته است.

وی با اشاره به ضعف های موجود در آموزش های دانشگاهی، گفت: با توجه به اینکه تمایل به داشتن صورت زیبا، طرفداران زیادی دارد، شاهد ورود افرادی به این عرصه هستیم که تخصص ندارند.

عباسی با اشاره به مواردی همچون تزریق ژل و بوتاکس تا جراحی های پیشرفته در صورت، افزود: آموزش همگانی در این زمینه ضعیف است. بطوریکه مردم سراغ کسانی می روند که تخصص لازم در این زمینه را ندارند و همین مسئله منجر به شکایت هایی نیز می شود.

به گفته وی، فضای مجازی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی به همراه تغییر شرایط زندگی، باعث شده تمایل افراد به داشتن صورت زیبا، زیاد شود.

عباسی تاکید کرد: امروزه حجم بالایی از متقاضیان زیبایی صورت در جامعه را شاهد هستیم که بعضا مسیر اشتباه را می روند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: