۰۹:۰۹ - ۱۷ آذر ۱۳۹۷

با توجه به اجرایی شدن قانون منع به کارگیری بازنشستگان، «حمیدرضا گرشاسبی» مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیز باید از مسئولیت خود کنار برود؛ شنیده ها حاکی است که تا امروز(شنبه) سرپرست جدید باشگاه معرفی خواهد شد.

به گزارش مدنیوز،  با توجه به پایان یافتن فرصت کناره گیری بازنشسته ها، همه نگاه ها به مدیریت باشگاه پرسپولیس معطوف است.
مدیران پرسپولیس از قبل هم در واکنش به قانون منع بکارگیری بازنشسته ها اعلام کرده بودند که تابع قانون هستند.
«حمیدرضا گرشاسبی» چندی پیش  گفته بود، تا شانزدهم آذرماه که آخرین فرصت منع بکارگیری بازنشسته هاست صبر خواهد کرد تا شرایطش مشخص شود.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در همین زمینه دیروز(پنجشنبه) با وزیر ورزش و جوانان صحبت هایی در مورد مدیریت باشگاه پرسپولیس انجام داد و تاکید وزیر نیز بر این بود که شرایط مدیریت باشگاه نباید بلاتکلیف بماند.
فردا روز سرنوشت سازی برای باشگاه پرسپولیس است زیرا مهلت بازنشسته ها برای کنار رفتن از جایگاهشان به پایان رسیده و آنها دیگر نباید به شغل خود ادامه دهند. اما امروز همزمان با پایان مهلت کناره گیری بازنشسته ها از سمت خود، خبری مبنی بر استعفای حمیدرضا گرشاسبی همراه با دو عضو هیات مدیره باشگاه در برخی خبرگزاری ها منتشر اما از سوی مدیرعامل پرسپولیس تکذیب شد.
«جعفر کاشانی» رییس هیات مدیره باشگاه نیز در واکنش به این خبر به خبرنگار ایرنا گفت: از موضوع استعفای این سه نفر بی اطلاعم اما تا فردا تکلیف مدیریت مشخص می شود.
با توجه به جلسه اخیر وزارت ورزش و جوانان با گرشاسبی مدیرعامل کنونی باشگاه پرسپولیس، باید منتظر تعیین و تکلیف مدیریت باشگاه از سوی «مسعود سلطانی‌فر» وزیر ورزش و جوانان و رئیس مجمع این باشگاه باشیم. 
احتمال اینکه گرشاسبی در پرسپولیس بماند بسیار ضعیف است اما در همین زمینه گفته می‌شود که به احتمال فراوان فردا سرپرست جدیدی برای باشگاه پرسپولیس از سوی وزیر ورزش معرفی شود.
این در حالی است که از «ایرج عرب» و «حسین خبیری» دو مدیر نزدیک به گرشاسبی که البته هر دوی آنها کارمند رسمی وزارت ورزش و جوانان هستند به عنوان گزینه‌های اصلی سرپرستی باشگاه پرسپولیس یاد می‌شود.
«رضا درویش» مدیرعامل سایپا، «مهدی محمد نبی» دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال و «صادق درودگر» به عنوان دیگر گزینه های سرپرستی باشگاه پرسپولیس مطرح شده اند. اما نکته مورد تاکید وزیر ورزش و جوانان، این است که با توجه به اینکه باشگاه پرسپولیس فقط 12 روز دیگر پنجره نقل و انتقالاتی اش باز می‌شود، باشگاه نباید بلاتکلیف بماند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: